فراخوان پذیرش مقاله

فصلنامه علمی "معرفت اعتقادی" با هدف گسترش مرزهای معرفت و نشر اندیشه های نوین، از تمامی پژوهشگران و محققان ارجمند دعوت میکند تا مقالات پژوهشی خود را در زمینه های معرفتی – اعتقادیبا محوریت قرآن و حدیث جهت انتشار در این فصلنامه به آدرس beliefjou@gmail.com ارسال دارند.

قابل ذکر است که اخذ اعتبارعلمی منوط به انتشار حد اقل دو شماره از نشریه و ارزیابی و تایید آن از سوی مراجع ذی صلاح خواهد بود.

این نشریه پذیرای مقالاتی است که با رویکرد و معیارهای پژوهشی و در موضوعات خاص معرفتی – اعتقادی نگارش یافته باشد. و از ساختار منطقی و انسجام محتوایی برخوردار بوده و حاصل پژوهشهای نویسندگان و مستند باشد.

آدرس دفتر نشریه: قم. بلوار امین. خ شهید گلزاری. گلزاری 4 پلاک 87

تلفن: 32943369-025

Print
1207 Rate this article:
4/0

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment

ادبیات

معارف

دیگر علوم انسانی

ارتباط با ما


چارت سازمانی
نشانی:تهران, خیابان بهارستان , خیابان صفی علی شاه , کوچه درویش , پلاک 6 تلفن: 02177687441
تلفن و تلگرام مسوول ثبت نام کارگاه ها: 09399990190

Bayat.Dr@gmail.com :مدیر سایت

همکاری با ما


هر بزرگواری که تخصصی مرتبط با علوم انسانی شیعی داشته باشد (دانشجوی ارشد به بالا)، پس از مصاحبه‌ای کوتاه می‌تواند نوشته‌هایش را در این سایت منتشر کند و به شرط پرکاری صفحه‌ای شخصی در سایت داشته باشد.

هدف و روش ما


ما هر گونه تعصب و پیش داوری را مانع کار علمی می‌دانیم. نام‌ها و عناوین و نیز اقوال مشهور راه را بر نقد و مطالعۀ علمی ما نمی‌بندد.

ما بهترین راه دفاع از عقیده را کار دقیق و درست علمی می‌دانیم.

دربارۀ ما


گروهی دانشجویی هستیم که دربارۀ ادبیات و فرهنگ شیعی تحقیق می‌کنیم. دامنۀ تحقیق ما تمام علومی است که به نحوی می‌تواند به ادبیات و فرهنگ شیعی کمک کند؛ علومی مثل قرآن و حدیث، تاریخ، کلام، عرفان، فلسفه، هنر و ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به به سایت سلیس می باشد.

طراحی شده توسط DnnTeam.com